Title Image

Konferencja „Kosmiczne ścieżki kariery” edycja 2018

Konferencja „Kosmiczne ścieżki kariery” edycja 2018

30 sierpnia, czwartek, w ARP S.A. odbędzie się konferencja związana z kreowaniem kadr w sektorze kosmicznym.

Żaden sektor nie może rozwijać się bez wyspecjalizowanych pracowników. Firmy z sektora, zarówno w Polsce jak i za granicą, cały czas szukają niszowych specjalistów. Czasami z naszą pomocą a czasami samodzielnie. Robią to na różne sposoby – podczas konferencji, obserwując grupy studentów aktywne w sektorze, poprzez ogłoszenia na popularnych portalach.

Jedną z dróg rozwoju kadr w sektorze kosmicznym jest konkurs o staż prowadzony przez Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. PSPA przeprowadziło ewaluację I oraz II edycji konkursu. A sierpniowa konferencja ma wieńczyć III edycję.

Rozwój zawodowy, edukacja, rozwój kadr jest niezwykle bliski naszemu Stowarzyszeniu dlatego też chętnie wspieramy tego typu przedsięwzięcia i zachęcamy do udziału w konferencji, gdzie będzie można również wysłuchać, jak i zabrać głos w dyskusji o tym jak niezbędny zasób, jakim jest kapitał ludzki, powinien być w Polsce dla sektora kosmicznego kreowany.

Rejestracja na konferencję – uwaga, rejestracja jest obowiązkowa, liczba miejsc ograniczona a decyduje kolejność zgłoszeń.